Як вибрати теплу електричну підлогу

Монтаж теплої електричної підлоги – це прекрасне рішення для додаткового обігріву в квартирі або будинку, підігріву кахельного статі у ванній, або обігріву підлоги у веранді або лоджії.
Монтаж електричної підлоги https://teplovens.com.ua/montazh-teployi-pidlogy-lviv/

досить простий і дає можливість провести його самостійно, навіть не професіоналу.

Існує кілька способів установки теплої електричної підлоги:

вмонтування електрики в підлогу, під стяжку, поверх якої настилається основне покриття. Цей варіант актуальний для установки електричного підлоги у вітальні, ванної, кухні і т. д. При такому виді монтажу теплої підлоги встановлюються кабельні теплі підлоги.

Конструкція виглядає наступним чином – гідроізоляційний і шар утеплювача, сама система теплої підлоги, стяжка;

монтаж теплої підлоги зверху стяжки, під плитку, відбувається за умови, що приміщення, яке знаходиться під місцем укладання підлоги – опалювальне. Тоді це дає можливість не використовувати гідро і теплоізолятор, а сам підлогу укладати безпосередньо під плитку і закріплювати за допомогою клею.

Але, перш ніж приступити до такого виду монтажу теплої підлоги, необхідно уважно прочитати інструкцію виробника, передбачений цей варіант монтажу;

монтаж теплої підлоги під основне підлогове покриття приходить на допомогу, коли є бажання провести установку теплої підлоги без глобальних ремонтних робіт. Тоді електрична підлога – плівковий або інфрачервоний – монтується під ламінат або лінолеум.

При такому вигляді, додатково, укладають шар утеплювача, який являє собою спінений поліетилен з поверхнею покритою фольгою, поверх усього встановлюються електроелементи. Якщо є необхідність, укладають шар гідроізоляції і потім основне підлогове покриття.

Перш ніж приступити до укладання теплої підлоги, необхідно переконається, що є всі інструменти, необхідні для цього: сама конструкція електричного теплого статі, провід для з’єднання, кріпильні системи, регулятор і датчики температури, система захисту УЗО, мідний кабель, за допомогою якого проводиться заземлення.