ЯК ВИБРАТИ РОЛЕТИ?

Ролети поступово стають не тільки бажаними, але і обов’язковими елементами віконних систем. Вони відмінно захищають внутрішній простір від сильного ультрафіолету, приховують приміщення і його мешканців від зовнішнього світу, підкреслюють переваги будинку або квартири. Виріб схожий на тканинний рулон з окремою системою кріплення і захисту. В якості основного матеріалу використовується просочена спеціальним розчином тканину. Тому вона стійка до загоряння, захищена від бактерій, не збирає пил і бруд.
Хочемо порекомендувати купити https://www.rollo.lviv.ua/vm/rolety-den-nich на сайті по доступній ціні

Як правильно вибрати ролети?


Перше питання при виборі, на який потрібно дати відповідь, стосується призначення виробу. Якщо воно потрібно більше для декорування, слід використовувати моделі з пенонаполнителем. Вони оберігають житловий простір від диму, пилу, сонячних променів і трохи економлять електрику. Найкращий захист забезпечують ролети зі сталевими елементами. Вони досить ефективні при боротьбі зі зломом, тому часто встановлюються на вікнах гаражів, торгових центрів, магазинів.


Якщо ви не знаєте точно, які ролети вибрати, слід ознайомитися з їх найпростішою класифікацією:


Ролети відкритого типу. Вони найбільш часто використовуються в житлових приміщеннях. Відкрита конструкція передбачає цілий вал з тканиною, яка розмотується і змотується при необхідності. Система встановлюється на вікно, в отвір, стіну. Відмінність між різними моделями полягає в розмірах вала, формі нижньої планки і механізму. Вибір габаритів потрібно робити в залежності від вікон.

Ролети закритого типу. Тут також використовується вал, але він поміщається в короб. Система не мнеться з часом, вимагає мінімум місця для установки, продається в різних відтінках. Але і вартість закритої конструкції вище, так як вона володіє кращими характеристиками.