Як вибрати ковані огорожі

Сьогодні, в століття прогресивних технологій відроджуються всілякі декоративно-прикладні ремесла, стають популярними і затребуваними вироби, виготовлені вручну. Особливо модними є металеві вироби ручної художньої ковки. Професійні майстри створюють дивовижні за красою ковані вироби: ворота, паркани, хвіртки, камінні та балконні огородження. Хочемо порекомендувати вибрати http://kuznya-lviv.com.ua/product/kovani-ogorozhi/

Ковані ворота по конструкції бувають орними, розсувними і автоматичними.

Вони можуть бути глухими, ажурними або зі строгим малюнком.

Цікавий варіант: виготовлення воріт з якісної деревини цінних порід, інкрустованих кованими декоративними елементами.

Стиль воріт залежить від бажання і смаку замовника. Однак стиль кованих воріт і огорож повинен поєднуватися з архітектурою будівлі і стилем саду і присадибної території. Ковані ворота, хвіртку і огорожу бажано виконати в одному стилістичному напрямку, можна виготовити додатково у цьому ж стилі ковану лавку і ліхтарі для прикраси присадибної території.

Ковані ворота виглядають дуже респектабельно і багато. Одночасно вони безпечні і надійні і відмінно захищають прибудинкову територію від проникнення сторонніх осіб, не приховуючи краси ландшафту і насаджень.

Художня ковка в інтер’єрі – ворота

ВІДПОВІДНО ДО АРХІТЕКТУРНИМ СТИЛЕМ БУДОВИ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ВИБИРАТИ СТИЛЬ КОВАНИХ ВОРІТ.
Якщо будівля виконана в романському стилі і нагадує середньовічний замок, в оформленні кованих воріт використовують казкові сюжети, рослинні і тваринні орнаменти. Для цього стилю характерними є благородство і лаконічна краса. Ковані ворота можуть бути прикрашені, наприклад, головами левів.

Якщо будівля готичного стилю, то і дизайн кованих воріт повинен бути такого ж напрямку, наприклад, строгі лінії, що закінчуються піками.

Для великих будинків вигадливої архітектури краще всього підійдуть ковані ворота з ажурним малюнком і вензелями або ворота з квітковим орнаментом, патиновані під дорогоцінні метали (золото, срібло) або мідь і бронзу.