Як відремонтувати гідравлічгу систему

Гідравлічна система-мабуть, сама навантажена частина екскаватора. Звичайно, перевантаження відчувають й інші елементи – і стріла, і рукоять, проте вихід з ладу гідравліки, як правило, тягне за собою великі витрати на ремонт, що лопнув ківш, наприклад. Рекомендуємо замовити https://hydroklas.com.ua

Найбільш слабкі місця гідравлічної системи екскаватора – гідроциліндри, гідророзподільники, гідравлічні насоси. Найбільш часті поломки цих вузлів – знос ущільнювача поршня, пошкодження різьби, знос і подряпини на «дзеркалі» гільзи, викривлення штока. Занадто високий тиск в гідравлічній системі, через несправність запобіжних і перепускних клапанів, розриває оболонку рукава високого тиску. Щоб цього не сталося, потрібно регулярно перевіряти налаштування і роботу запобіжного клапана. Розрив рукава високого тиску може статися і при несумісності робочої рідини з матеріалом, з якого він виготовлений.

Уникнути несподіваної поломки гідравлічної системи допоможе тільки постійний контроль її стану і регулярна профілактика: візуальний огляд штоків і ущільнювачів, контроль стану і рівня робочої рідини. Низька якість або забрудненість робочої рідини практично 100% обернеться поломкою гідроциліндра (або гідромотора). Тут основна відповідальність за працездатність екскаватора лягає на його оператора, який повинен не тільки ефективно і без перевантажень працювати з технікою, але і стежити за справністю її вузлів.

Як правило, основною причиною неправильної експлуатації сучасної землерийної техніки є незнання або нехтування оператором інструкцією по експлуатації. Це призводить до експлуатації екскаватора в невластивих йому або заборонених режимах, що в подальшому призводить до відмови або поломки систем: гідравлічної і не тільки.

Експерти по обслуговуванню гідравліки сучасних екскаваторів рекомендують експлуатуючим організаціям взяти за правило вести бортовий журнал кожної машини. У який оператор екскаватора повинен записувати все-від заправки і до помилок, що з’явилися на моніторі або дивацтв в поведінці машини. В цьому випадку є шанс своєчасно виявити збій у роботі гідравлічної системи і запобігти її поломку і простої техніки в ремонті, який завжди обернеться упущеною вигодою.

Тільки своєчасне технічне обслуговування і профілактика несправностей, а також використання оригінальних і рекомендованих заводом-виробником запчастин і витратних елементів, допоможе уникнути серйозних довготривалих поломок і простоїв спецтехніки.